• Studio Tatuażu

    Skorpion - Studio Tatuażu Artystycznego. "Malunki na ciele" tworzymy z pasją i zaangażowaniem. To nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim to, co KOCHAMY robić.

  • Makijaż permanentny

    Makijaż permanentny nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest odpowiednie dobranie barwników w taki sposób aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu.

  • Piercing

    Oferujemy pełen pakiet rodzajów przekłuć i technik ich wykonywania. Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy lubią modyfikować swoje ciała przy użyciu biżuterii.

Studio Tatuażu Skorpion

Jest kameralnym studiem, w którym, przy użyciu najlepszej jakości sprzętu,ludzie z fantazją i wyobraźnią, kolorują i “kłują” ludzi, aby przełamać stereotyp tatuażu jako cechy przynależności do grup społecznych lub aspołecznych.Oferujemy gotowe wzory a także projekty własne klienta. Poprawiamy, coverujemy “malunki”, które znudziły się właścicielom, bądź poprzedni “artyści” nie dali z siebie tyle ile powinni.

Nasze prace

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami. Nasze niepowtarzalne prace zachęcą Państwa do skorzystania z naszych usług.